Jemná mandlová moučka 400g
  • Jemná mandlová moučka 400g
  • Jemná mandlová moučka 400g

Jemná mandlová moučka 400g

399,00 Kč
S DPH

Jemná, nízko-sacharidová, bezlepková, odtučněná mandlová moučka( na internetu najdete jako mandlový raw protein).

Nutriční hodnoty na 100 g výrobků:
Energie: 410 kcal . Tuk: 10 g, z toho nasycených tuků: 1g . Sacharidy: 11 g
z toho cukrů: 8 g . Vláknina: 13 g. Bílkoviny: 51g. Sůl: 0 g
Vyprodáno

Mandlová moučka/mandlový protein/ se sníženým obsahem tuku

Naše mandlová moučka( mandlový protein) se sníženým obsahem tuku je vyrobena s celých mandlí lisováním za studena.   Mandlový protein se získává mechanickým lisováním blanšírovaných mandlí. Oddělí se částečně tuk, který se využívá na výrobu mandlového oleje a sacharidy. Vzniklá hmota se nadále vysuší a zcedí.

Mandlový protein mimo kvalitního spektra bílkovin obsahuje 14% obsah vlákniny a široké spektrum vitamínů a minerálních látek zvláště pak vápníku.

  • Přirozeně bezlepková

  • Nízký GI, nízký obsah sacharidů

  • Vysoký obsah bílkovin, vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů

  • Zdravá alternativa k pšeničné mouce a mletým mandlím při pečení a vaření

Dobrá alternativa k pšeničné mouce. Doporučené dávkování: 1–2 polévkové lžíce (15–30 g) denně. K získání 14 g mandlového proteinu byste museli sníst cca 60 mandlí.

Mandlová moučka může být dobrou alternativou pro každého, kdo nějakého důvodu nemůže konzumovat pšeničnou mouku. Mandlová moučka se sníženým obsahem tuku je nebo prostě nechce jemně mletá mouka, z níž bylo lisováním za studena odstraněno 80 % tuku. Mandlová moučka je vhodná k mnoha účelům, jako je pečení a vaření, a pro všechny, kdo stravují zdravě. Nezpůsobuje prudké výkyvy v hladině cukru v krvi, což z ní dělá dobrou volbu každého, kdo potřebuje dietu vhodnou pro kontrolu krevního cukru.

Potraviny s nízkým GI dodávají tělu stálejší přísun energie i nálady, což usnadňuje udržení zdravé váhy. S mandlovou moučkou snadno připravíte chutné a výživné pečivo s menším obsahem kalorií a sacharidů.

Bobon.cz používá cookies, abychom Vám mohli poskytnou co nejlepší služby. Používáním naších stránek s tím souhlasíte. Více informací