• -40,00 Kč
Sukrin 1 (250g)

Sukrin 1 (250g)

Funksjonell Mat
179,00 Kč
139,00 Kč Sleva 40,00 Kč
S DPH

Nutriční a diabetické hodnoty ve 100 g výrobku:

Energie................................0kJ

Tuky....................................0 g.

Sacharidy............................100 g

-z toho cukrů 0 g.

-z toho polyoly 100 g.

-polyoly erytritola neovlivňují hladinu cukru v krvi.

Proteiny................................0 g.

Skladem

Sukrin: 1 - přírodní a stejně sladký jako cukr

Sukrin: 1 je přírodní produkt bez přísad na bázi polyol erythritolu. Erythritol se vyskytuje přirozeně v hruškách, melounech a houbách. Sukrin se vyrábí přirozeným fermentačním procesem. K erythritolu se přidá malé množství glykosidů steviolu, aby Sukrin: 1 byl stejně sladký jako cukr.

Sukrin: 1 má čistou, přirozenou sladkou chuť, má stejnou konzistenci jako cukr. Je stejně sladký jako běžný cukr a může být obecně používán ve stejném množství. Sukrin: 1 je perfektní na bobulovitém ovoci, cereáliích, v kaši a jogurtu. Je vhodný na přípravu nápojů, pečiva a dezertů.

  • Bez přísad

  • 0 sacharidů, 0 kalorií, GI 0

  • Konzistence běžného cukru

 

Zdravotní přínosy přípravku Sukrin: 1

Sukrin: 1 je přirozenou alternativou cukru pro lidi, kteří se chtějí stravovat zdravě. S nulovými kaloriemi má Sukrin: 1 GI 0 a neobsahuje sacharidy, které ovlivňují hladinu cukru v krvi.

Sukrin chrání vaše zuby, protože omezuje v ústech růst bakterií, které způsobují zubní kaz. Pravidelná konzumace sladidla Sukrin: 1  pomůže zlepšit zdraví vašich zubů.

Studie ukazují, že Sukrin má schopnost bojovat proti volným radikálům v těle a působí tak jako antioxidant. Může také pomoci chránit před poškozením cév způsobeným zvýšenou hladinou cukru v krvi.

Bobon.cz používá cookies, abychom Vám mohli poskytnou co nejlepší služby. Používáním naších stránek s tím souhlasíte. Více informací