Nízkosacharidová směs na pečení LC chleba 170g

Nízkosacharidová směs na pečení LC chleba 170g

92,00 Kč
S DPH

Značka bobon.cz

Nízkosacharidová směs na pečení LC chleba, upečený chleba bude váhou 500 g. Bez konzervačních látek.

Sacharidu na sypkou směs 100 g - 10 g  , sacharidu na 100 g hotového chleba - 5 g   Sacharidu na kousek váhou 20 g - kolem 0,9 g.

Skladem
Datum dostupnosti:

Nízkosacharidová směs na pečení chleba se semínky sezamu, lnu, chia.  

Tuto chlebovou směs můžete použit k vyrobě vlastního chlebu s nízkým obsahem sacharidu, který neobsahuje lepek, kvasnice, mléko a cukr. Jeden kousek tohoto chleba váhou 20 g má pouze kolem 1 g sacharidu. Snadná příprava bez hnětení.

Recept na přípravu: 

Na pečení potřebujeme 4 vejce, 100 g lučiny( nebo jiného sýru, může být mascarpone a nebo tučná smetana) , 25 g másla, 3 p.lž. vody a tuto směs na chleba.

Ve velké misce vyšlehat vejce, sýr, ocet a máslo, rozpuštěné ve vodní lázní. Do tekuté směsi přidat sypkou a smíchat. Nechat těsto 10 minut odstát, vyložit na pečící papír, vyrovnat mokrýma rukama a posypat semínky čí ořechy.

Pečeme na 180-185 st 50 minut, první 10 min na 190 st.

Vznikne chleba váhou 500 g.

Chléb obsahuje vejce a proto aby vydržel déle dejte ho do ledničky, pak kousek ohřejte na pánví nebo toasteru.

Tip na podzim: kousky můžete usmažit v oleji a posypat česnekem.

Pozor: jen přírodní složení: odtučněná jemná sezamová mouka, mandlová mouka, kokosová mouka, psyllium, bio prášek na pečivo bez fosfátu a lepku, zdravější Fiberfin, mořská sůl. Bez konzervačních látek.

Bobon.cz používá cookies, abychom Vám mohli poskytnou co nejlepší služby. Používáním naších stránek s tím souhlasíte. Více informací